Montaż klimatyzacji – instalacja klimatyzacji

Montaż klimatyzacji – instalacja klimatyzacji

SERVICE OVERVIEW

Montaż Klimatyzacji

Obecnie życie bez klimatyzacji to szereg utrudnień. Temperatury z roku na rok rosną, a wszyscy dobrze wiemy, że w upale nie da się normalnie funkcjonować i pracować, gdyż szybko traci się siły. W tym wypadku najlepszym wyjściem jest zwrócenie się do AMJ Klimatyzacje w sprawie profesjonalnego montażu klimatyzacji. 

Gwarantujemy najwyższą możliwą jakość wykonania usługi montażu klimatyzacji. Dysponujemy fachowym i profesjonalnym zespołem instalatorów, którzy realizują każde zlecenie z należytą pieczołowitością. Dbamy nie tylko o wykonanie profesjonalne, ale również estetyczne, co możecie Państwo sprawdzić w naszych realizacjach poniżej. Wszyscy nasi monterzy mają niezbędne zezwolenia i certyfikaty do pracy z urządzeniami chłodniczymi. Dzięki stałym szkoleniom nabywają nową wiedzę, a jakość naszych usług nieustannie rośnie. Nasza ekipa dysponuje najlepszymi narzędziami oraz urządzeniami diagnostycznymi, dzięki czemu montaż klimatyzacji zawsze przebiega szybko, czysto i sprawnie. 

profesjonalne urządzenia klimatyzacyjne

Nasza firma wyróżnia się stosowaniem najnowszych technologii klimatyzacyjnych oraz profesjonalnymi urządzeniami, dostępnymi wprost u producentów. Zaoferujemy Państwu najlepszy możliwy wybór urządzenia, dostosowanego do typu obiektu, pomieszczenia oraz celów klimatyzacyjnych. Nasz ekspert bezpłatnie odwiedzi Państwa miejsce i przygotuje profesjonalną ofertę, uwzględniającą wszystkie niezbędne urządzenia, materiały oraz usługi do montażu klimatyzacji. Doradzimy najlepsze rozwiązane i odpowiemy na każde pytanie, ponieważ dysponujemy 15-letnim doświadczeniem na rynku.

 

Dezynfekcja ozonem GRATIS w czasie epidemii!

 

W odpowiedzi na nowe realia, oferujemy DARMOWE OZONOWANIE w pomieszczeniach, gdzie zakładamy Państwu klimatyzacje lub rekuperację. Zabezpieczeni monterzy po montażu odkażają pomieszczenie ozonatorem, dzięki czemu pozostawiają je sterylnie czyste. Ozonowanie jest najbardziej skutecznym sposobem dezynfekcji i całkowicie oczyszcza przestrzeń z wirusów, bakterii, grzybów, pleśni, insektów jak roztoczy, pcheł, mrówek oraz usuwa wszelkie szkodliwe i nieprzyjemne zapachy.

 

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA MONTAŻ: 608 30 77 !

Nasze realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z realizacjami montażu klimatyzacje, które dotychczas wykonaliśmy.

  • All
  • Klimatyzacja