Przegląd klimatyzacji

Przegląd klimatyzacji

SERVICE OVERVIEW

Przegląd klimatyzacji

Należy zdawać sobie sprawę, że montaż klimatyzacji to nie wszystko. Oprócz serwisowania, producenci urządzeń wymagają 2 przeglądów jednostek, na wiosnę i na jesień. Obowiązuje to przez cały okres trwania gwarancji, lecz zaleca się kontynuowanie przeglądów, aby mieć pewność, że klimatyzacje pracują poprawnie. Aby praca urządzenia była efektywna, należy poprawiać drobne parametry, które z biegiem czasu się zmieniają. Nasi specjaliści, korzystając z wieloletniego doświadczenia i wiedzy, dokonają inspekcji klimatyzatorów, a ich praca pozwoli na wystawienie zaświadczenia o wykonaniu obowiązkowego przeglądu okresowego klimatyzacji. 

Jakie urządzenia podlegają przeglądowi?

Dokonujemy przeglądów wszystkich urządzeń chłodniczych, bez różnicy, gdzie były zakupione i przez kogo były montowane. Do każdej jednostki podchodzimy profesjonalnie i wszystkie umieszczamy w książeczce serwisowej, którą zakładamy każdemu klientowi. Rekomendujemy wszystkim osobom indywidualnym oraz firmom, aby upewnili się, że każde urządzenie miało konieczny przegląd, ponieważ dzięki temu unikną Państwo przykrych niespodzianek w postaci awarii, napraw, bądź szkodliwego powietrza. Profesjonalne podejście do klimatyzacji to gwarancja nieustannej pracy urządzenia przez wiele lat. Nie pozwól na zaniedbania i brak opieki serwisowej, zaufaj specjalistom z serwisu AMJ Klimatyzacje.

Czym się zajmie specjalista

Oto zespół czynności, które wykonujemy podczas każdej wizyty. Tylko kompleksowy i poprawnie przeprowadzony przegląd klimatyzacji pozwoli na prawidłową pracę systemu chłodniczego. Czynności to:
– pomiar ciśnienia i uzupełnienie freonu,
– czyszczenie parownika,
– czyszczenie skraplacza,
– czyszczenie filtrów,
– ewentualna wymiana filtrów,
– pomiar sprawności elektrycznej,
– pomiar wydajności chłodniczej,
– smarowanie podzespołów głównych,
– sprawdzanie szczelności układu – strona ssąca,
– sprawdzanie szczelności układu – strona tłoczna,
– pomiar szczelności układu odpływu skroplin,
– test pracy urządzenia,
– pomiary temperatury,
– korekta regulatora.