Klimatyzacja

Klimatyzacja

Jesteśmy zdania, że współcześnie nie ma sensu pozwalać sobie na dyskomfort związany z upałami w domu czy biurze. Najnowsze technologie klimatyzacyjne pozwają tanim kosztem przezwyciężyć gorąco i wyeliminować związane z tym niedogodności. 

Zbadano, że pracownicy w biurach klimatyzowanych mają kilkanaście procent większą wydajność, co z nawiązką rekompensuje wydatki na klimatyzacje. Skoro wiemy, że szczególnie w miejscach pracy należy dbać o dobre oświetlenie, to zadbajmy również o optymalną temperaturę, a dodatkowo zadbamy również o czyste i zdrowe powietrze, gdyż klimatyzacja nieustannie filtruje to, czym oddychamy profesjonalnymi filtrami HEPA. 

Firma AMJ Klimatyzacje poleca wszystkim używanie klimatyzacji, gdyż jest to bardzo opłacalna inwestycja we własną produktywność i zdrowie. 

Rodzaje klimatyzacji

Wyróżniamy różne typy klimatyzacji i jako doświadczeni w temacie, pomożemy Państwy wybrać najlepszy możliwy system chłodniczy i dostosujemy jego moc do Państwa potrzeb.

 Typy klimatyzacji to na przykład:
– klimatyzatory ścienne,
– klimatyzatory przysufitowe,
– klimatyzatory kasetonowe,
– klimatyzatory przypodłogowe,
– klimatyzatory typu Multisplit,
– systemy klimatyzacji VRV i VRF,
– systemy klimatyzacji precyzyjnej (szpitale, serwerownie). 

Czym Się Zajmujemy?

Dowiedz się więcej o wszystkich naszych usługach

Fotowoltaika to dziedzina nauki i techniki zajmująca się przetwarzaniem energii słonecznej na energię elektryczną. Fotowoltaika jest także jedną z najbardziej

View Details

We provide our clients with all the range of services. We will fix any malfunction in record terms so you

View Details

We provide our clients with all the range of services. We will fix any malfunction in record terms so you

View Details

We provide our clients with all the range of services. We will fix any malfunction in record terms so you

View Details

Przegląd klimatyzacji Należy zdawać sobie sprawę, że montaż klimatyzacji to nie wszystko. Oprócz serwisowania, producenci urządzeń wymagają 2 przeglądów jednostek,

View Details

Nasze Realizacje

Z dumą prezentujemy realizacje, które wykonaliśmy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

  • All
  • Klimatyzacja

Opinie o naszych realizacjach

Krystyna Pawłowicz Kierownik urzędu miasta

Zdecydowaliśmy się na AMJ ponieważ od lat współpracujemy z tym instalatorem przy montażach klimatyzacji w całym urzędzie miasta. Wszystkie montaże wykonują rzetelnie i na czas, a montowane przez nich jednostki działają bezawaryjnie. Dodatkowym autem jest dalsza możliwość serwisowania klimatyzacji przez AMJ.

Jarosław Kopański Nauczyciel szkolny

Klimatyzatory sprawują się świetnie, a jakość powietrza w naszych klasach się poprawiła. Wybór profesjonalnego serwisu do montażu klimatyzacji w gabinetach szkolnych był bardzo istotny i nie mogliśmy lepiej trafić. Serdecznie polecamy.

Krzysztof Banaś Kierownik galerii handlowej

Zdecydowaliśmy się na współpracę z instalatorem AMJ przy projektowaniu galerii handlowej. Serwis odpowiadał za klimatyzacje i wentylacje w olbrzymim obiekcie i wszystko poszło jak należy. Montaż klimatyzacji wykonano bardzo profesjonalnie, a montaż wentylacji dodatkowo przebiegł szybko.

Zrobiło się gorąco?

Zadzwoń teraz, a zamontujemy klimatyzację najszybciej jak to możliwe!